ürünleri & Fiyatları

Scholl Velvet Smooth Show Pedi, keskin degildir ng derinize zarar vermemek icin, çok bastırıldığında durma özelliğine sahiptir. Tabiki p diğer kremlerinde özellikleri ve faydaları Dermonzer Cilt Bakım Kremin de bulunan tamamiyle özel formülü ile yıpranmış,tazeliğini ng canlılığını kaybetmiş cildin üzerinde besleyici ng koruyucu etki göstererek cildin tazeliğini ve canlılığını kazandırmaktadır. Dermonzer bakım kremi ile gün boyu cildinizi dış faktörlerden koruyarak ipeksi ng yumuşaklık hissini verir.Dermonzer bakım kremi cildinizi besler ve yapılandırır. Yüzünüz için jel ng köpüklerden oluşa temizleyiciler, gözenek sıkılaştıran tonikler ng su tutuşunu sağlayan nemlendiriciler günlük bakım olarak uygulanmalıdır. Cilt bakım ürünleri kullanmak güzellik ve sağlık için geleceğe yönelik yatırımdır.

Cilt bakım ürünleri fiyatları kullanım alanına, ürün özelliklerine ng markalara göre değişir. Yapacağınız bakım ürünü alışverişlerinde cilt tipinize uygun ürünler seçmek önemlidir. Bakımlı ng sağlıklı görünmeyi önemseyen, kişisel bakımına önem veren bayanların ng erkeklerin tercihi olan cilt bakım ürünleri geniş ürün yelpazesiyle sunulur. Cilt bakım ürünlerinin faydası saymakla bitmez, düzenli ve sürekli kullanılan cilt ürünleri cildinizi yaşlanma etkilerine ng dış faktörlere karşı korur. Hangi yaşta olursanız olun, bakım yapmak ve vücudunuzu toparlamak için geç kalmadınız.

Yaşı 25′in üzerinde olan herkes tabiatın nimeti olan bu doğal yağlarla, özellikle nar çekirdeğinden elde edilen cilt yağı yardımı ile bakım uygulamalı. El kremi kullanıp, bir türlü faydasını göremedim diyenler. Kremin cildinize daha iyi nüfus etmesini istiyorsanız; ellerinize buhar banyosu yapın! En iyi sonuuç için Rahatlatıcı Jel ardından, Yoğun Bakım Serumu’nu kullanmanızı öneririz.

Eğer Esra hafta içinde daha çok boş zaman bulabilirse veya daha düzenli bir bakım yapmak isterse, Velvet-Smooth Günlük Nemlendiriciyi kullanıyor. Ayaklarınızın sertliğine göre 3 farklı seçeneğe sahip yedek başlıklar ile arizona sert, orta sert veya çok sert derilerinize kolayca bakım yapabilirsiniz. Özellikle cilt bakımında kullanılan elmaslar, zengin spring yapısıyla cildinizi güçlendirirken, ölü deri temizliğinde etkili sonuç sağlar.

Tabiki p diğer kremlerinde özellikleri ve faydaları Dermonzer Cilt Bakım Kremin p bulunan tamamiyle özel formülü ile yıpranmış,tazeliğini ng canlılığını kaybetmiş cildin üzerinde besleyici ve koruyucu etki göstererek cildin tazeliğini ng canlılığını kazandırmaktadır. Dermonzer bakım kremi ile gün boyu cildinizi dış faktörlerden koruyarak ipeksi ve Cilt yumuşaklık hissini verir.Dermonzer bakım kremi cildinizi besler ng yapılandırır. Yüzünüz için jel ve köpüklerden oluşa temizleyiciler, gözenek sıkılaştıran tonikler ve su tutuşunu sağlayan nemlendiriciler günlük bakım olarak uygulanmalıdır. Cilt bakım ürünleri kullanmak güzellik ve sağlık için geleceğe yönelik yatırımdır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s